Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şok Gazetesi Kaan Özbek Halkın Sesi İşini Bilir Kişi

Şok Gazetesi Kaan Özbek Halkın Sesi İşini Bilir Kişi Empty Şok Gazetesi Kaan Özbek Halkın Sesi İşini Bilir Kişi

Mesaj  REKLAM YAZARI C.tesi Mayıs 18, 2013 6:21 pm

Samsun Alaçam’dan 56 yaşındaki okurum emekli öğretmen Hasan Sancak bir e-posta yollamış. Aslında uzun süre gündemi meşgul

eden ancak sonra nasıl olduysa birden bire rüyalara karışan hikayesini aktarmış. Bir de not eklemiş bana.
“İnşallah gerçekten Halkın Sesi olduğunu ispat edersin” diyor.

Neyse, sözü uzatmadan hocamızın sorununu gündeme getirelim. Tüm dünyada milyon dolarlık reklam yatırımları yapan bir içecek

firması iddiaya göre Hasan hocanın patentli reklam senaryosunu hasır altı etmiş. Üçü yayınlanmış elli şiir kitabı ve 50

tanesi noter onaylı bin 500 TV reklam senaryosu bulunduğunu söylüyor Hasan hoca, 56 yaşında ve 3 evladını üniversitede

okutuyor. Samsun’a bağlı Alaçam’ın Yeşilköy’ünde elli tane büyük baş hayvanın bakıcılığı yaparak geçimini sağlıyor.
“Gerçek Rüyasını (GIDA IŞINLAMA REKLAM SENARYOSU) notere onaylatan dünyadaki ilk ve tek kişiyim.Bu rüyam üç büyük şirket

tarafından kopyalanmıştır. Kamuoyunda NOTER ONAYLI ‘RÜYA’ ile Rüya Davası olarak bilinen ve bütün ulusal haber ajansları

tarafından dünya ve Türkiye’ye flaş olarak duyurulan habere konu olan kişiyim. Davam 2006 yılından bu yana sürüyor. Ancak

bilirkişi heyetinin taraflı raporundan dolayı aleyhime sonuçlandı. Mahkeme ve avukat paraları dahil olmak üzere şu anda 2 bin

51,95 TL para cezasına çarptırıldım. Emekli öğretmen maaşımdan binlerce lira ödedim. Konu, Yargıtay’a taşındı. Avukatım

Doçentliğe atanınca davalara kendim girdim. Firmanın Türkiye temsilcisi gücünü kullanıp basını susturdu. Bilirkişilerin

yazdığı rapor çelişkilerle dolu.Bilirkişi raporu ve verilen cevapların kimsenin tesirinde kalmadan incelenmesini istiyorum.

Sizden bilirkişi yasasının yeniden düzenlenmesi için girişimde bulunmanızı rica ediyorum” diyor.

Hocamızın iddiaları bunlar! O halde (işini) bilir kişilerden bir yanıt bekliyorum.

HÜR TV ARIYORUM!

TÜRKİYE’DEKİ ULUSAL TELEVİZYONLARIN ADRESLERİNİ ARIYORUM!ŞU ANA KADAR BULAMADIM!İNSANİYET NAMINA, ‘HÜR, BAĞIMSIZ, ONURLU

ULUSAL TELEVİZYONLARIN ADRES, MAİL VE TELEFONLARININ YA DA YERLERİNİN BİLDİRİLMESİNİ RİCA EDİYORUM!

Televizyonculuk; hür, bağımsız ve onurlu olmaktır. Bunlara sahip değilseniz, kesinlikle ‘TELEVİZYONCU’ olamazsınız! Dünyada

ve Türkiye’de ‘HÜR, BAĞIMSIZ, ONURLU, YÜREĞİ YETEN, PARANIN KÖLESİ OLMAYAN BİR ULUSAL TELEVİZYON’ arıyorum! Şu ana kadar

bulamadım. Eğer böyle biri iseniz, sesime ses veriniz. Bu özellikleri taşımıyorsanız, kesinlikle ‘TELEVİZYONCU’ olamazsınız.

Emir alan, haber yapmaktan korkan televizyonları protesto ediyorum. Ne yazık ki benim ülkemde, ulusal ‘TELEVİZYONLAR’

kuşatılmıştır. Özgürce haber yapamamaktadırlar. Onlar, Dolar ve paranın kölesi olmuşlardır. HÜRRİYET YOLUNDA EMEK VEREN,

VERECEK OLAN BÜTÜN YÜREKLİ GAZETECİLERE, TELEVİZYONCULARA VE BASIN MENSUPLARINA ŞÜKRANLARIMI SUNARIM.

TEŞEKKÜR

Yüce Allah, sizden razı olsun.
Kaleminizi,yüreğinizi,bahtınızı açık etsin.
Türkiye’de ilk defa gazetelerin ve televizyonların yapmaya cesaret edemediği haberimi kamuoyuna siz duyurdunuz.Hür,bağımsız

ve onurlu haerciliğin öncüsü olduunz.
Saygılarımla.

Taraflı rapor yazdı-gerçekten bilirkişi
İnşallah cevap verir-(işini) bilir kişi

HASAN SANCAK
ALAÇAMLI HALK ŞAİRİ
REKLÂM YAZARI
(EĞİTİMCİ-GAZETECİ)

REKLAM YAZARI