Şair Hasan Sancak 50 Şiir Kitabına Destekçi Arıyor!

Aşağa gitmek

Şair Hasan Sancak 50 Şiir Kitabına Destekçi Arıyor!

Mesaj  REKLAM YAZARI Bir C.tesi Ağus. 11, 2012 9:49 pm

Şair Hasan Sancak 50 Şiir Kitabına Destekçi Arıyor!Alaçamlı=Köprübaşılı Halk Şairi, Reklam Yazarı, Eğitimci ve Gazeteci Hasan Sancak (56) yazmış olduğu 50 tane şiir kitabına işadamları, belediye başkanları ve milli kültüre destek olmak isteyen kişilerden ilgi ve destek bekliyor.

Konu ile ilgili görüşlerini dile getiren Sancak:’ Çıkan üç tane şiir kitabım (O' DUR) ÖĞRETMENİN EN GÜZEL ATATÜRK ŞİİRLERİ (2000),ONLAR ANALARIMIZ (2003)BENİM ANNEM MELEKTİ ('2005) ÖĞRETMENİN EN GÜZEL ANNE ŞİİRLERİ vardır. Bu şiir kitaplarımla birlikte basıma hazır 50 tane şiir kitabım ve 5000 taneden fazla şiirim okuyucularla buluşmayı beklemektedir. 1500 tane seçenekli reklam senaryom vardır. Bu reklam senaryolarımın 50 tanesi noter onaylıdır. Aslen Trabzon’un Köprübaşı ilçesindenim.28 senelik evliyim. Nagehan isminde bir kızım, Alp Cihan ve Boğaç Han isminde de iki tane erkek çocuk sahibiyim. Çok değişik şiir kitaplarım vardır. Genellikle şiirlerimde sosyal konuları işliyorum. Ermeni ihanetini anlattığım 3000 mısradan oluşan şiir kitabım,4 tane Samsun’un güzelliklerini en ince ayrıntısına kadar anlattığım şiir kitaplarımla birlikte (ANNE, ATATÜRK, BAYRAK, ÇOCUK, DEPREM, GURBET, HZ MUHAMMED, KAPKAÇ, KIZILAY, KİTAP, MEHMETÇİK, MİLLİ TAKIM, ÖĞRETMEN, SEVDA, ŞAİR, ŞEHİT, ŞİİR, TERÖR, VATAN…) Yazılanlar, şiir kitaplarımdan bazılarıdır. Türkiye’de ne yazık ki milli kültüre destek olanlar çok azdır. İçki, sigara ve kumara milyonları akıtanlar, kitabın değerini anlayamazlar. Yetkililer, sesimize ses vermelidirler. Kültür ve Milli Eğitim Bakanları, niçin yarışmalar düzenlememektedirler? Bu bakanlıklar sözde değil, özde olmalıdırlar. Şiir, roman, hikâye, makale, deneme yazanların kitapları okuyucularla buluşması gerekir. Benim durumumda olan ve kitap çıkartamayan nice şairlerimiz ve yazarlarımız vardır. Yoktan yere milyonlarca lirayı zevk ve sefaya harcayanlar, millî kültüre ne zaman destek vereceklerdir? Şairler ve yazarlar da mankenlere verilen değer kadar değer beklemektedirler.
Bir şiir kitabını kalemle deftere yazmak, bilgisayara geçmek, sayfa düzenini yapmak, yanlışları düzeltmek, kelimeleri yerli yerine yerleştirmek… Büyük bir sabır ve çaba gerektirmektedir. Bunlar yapıldıktan sonra şiir kitabının okuyucuya ulaşması için paraya ihtiyaç vardır. Benim gibi maddi gücün yerinde değilse, beklemek mecburiyetindesin. Eğer gücünüz yerindeyse, şiiri seviyorsanız, reklâmınızı yaptırmak istiyorsanız bize ulaşınız. Destek olanların şiir kitaplarımın iç karton kapaklarında, renkli olarak tanıtımı olacaktır. Kendinizi, şirketlerinizin tanıtımını ve yaptığınız çalışmaları kamuoyuna istediğiniz şekilde duyurabilirsiniz. Belediye başkanlarının yaptığı icraatlar şiirleştirilir. İl ve ilçelerin en güzel şekilde şiirle tanıtımı yapılır. Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Cumhuriyeti Devletinin yüzyıllarca yaşamasını Yüce Mevlâ'mızdan diliyor, en derin saygı ve sevgilerimi sunuyorum’ dedi.
HASAN SANCAK
ALAÇAMLI HALK ŞAİRİ
REKLÂM YAZARI
(EĞİTİMCİ-GAZETECİ)

REKLAM YAZARI

Mesaj Sayısı : 9
Kayıt tarihi : 11/08/12

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz